Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Gtaati

Hello!

Pool-nak vagy a poloniexnek irtal? Ha kapnal valaszt kerlek oszd meg velem/velunk is.

Koszonom!

kasima

Idézetet írta: Gtaati Dátum február 25, 2018, 10:29:44 DÉLELŐTT
Hello!

Valakinek lehet otlete arra, hogy a csutortok reggel kitermelt zcash miert nem ert at azota sem a poloniexre? Nem csak nekem hanem baratomnak sem...... Korabban ilyen problema meg sosem volt.

Koszonom!

Amilyen messze csak tudod olyan messze kerüld el a Poloniexet... ott ha hiba van napokig hetekig de akár hónapokig se kapsz választ se segítséget.. a support egy anyabaszófos! Amúgy mennyit küldtetek ki? Mert több mint valószínű limit alattit és lehet meg se fog jelenni amíg elé nem éri a limitet...

Zobar

Idézetet írta: kasima Dátum február 25, 2018, 10:36:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gtaati Dátum február 25, 2018, 10:29:44 DÉLELŐTT
Hello!

Valakinek lehet otlete arra, hogy a csutortok reggel kitermelt zcash miert nem ert at azota sem a poloniexre? Nem csak nekem hanem baratomnak sem...... Korabban ilyen problema meg sosem volt.

Koszonom!

Amilyen messze csak tudod olyan messze kerüld el a Poloniexet... ott ha hiba van napokig hetekig de akár hónapokig se kapsz választ se segítséget.. a support egy anyabaszófos! Amúgy mennyit küldtetek ki? Mert több mint valószínű limit alattit és lehet meg se fog jelenni amíg elé nem éri a limitet...

Szerintem is....2.5 hónap volt mire visszaigazoltak...addigra minden más oldal visszaigazolt, katasztrófa support...

Gtaati

Hello Koszonom a valaszaitokat!

Mit tudnatok helyette ajanlani ami tud zcasht btct fogadni kezelni?

Kasima: Hozzam 0.15-nek kellett volna jonnie, havernak meg 0.05-nek.

Koszonom!

Oli Bbit

#1984
Idézetet írta: Gtaati Dátum február 26, 2018, 07:26:52 DÉLELŐTT
Hello Koszonom a valaszaitokat!

Mit tudnatok helyette ajanlani ami tud zcasht btct fogadni kezelni?

Kasima: Hozzam 0.15-nek kellett volna jonnie, havernak meg 0.05-nek.

Koszonom!


A Poloniex-nek a Freshdesk supportjara kell irni. Viszont sajnos honapokba is beletelhet a valasz.
Ma vette meg a Poloniexet a Circle broker vallalat talan valtoztatnak a supportukon.
Addig is azonnal valtani kellene tozsdet. A Bittrex-t ajanlom egyszeru a regisztrálás és csak egy kicsivel dragabb.
Viszont naluk megjönnek a ZEC 0.01 utalások a poolbol.

kasima

Idézetet írta: Oli Bbit Dátum február 27, 2018, 12:59:30 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Gtaati Dátum február 26, 2018, 07:26:52 DÉLELŐTT
Hello Koszonom a valaszaitokat!

Mit tudnatok helyette ajanlani ami tud zcasht btct fogadni kezelni?

Kasima: Hozzam 0.15-nek kellett volna jonnie, havernak meg 0.05-nek.

Koszonom!


A Poloniex-nek a Freshdesk supportjara kell irni. Viszont sajnos honapokba is beletelhet a valasz.
Ma vette meg a Poloniexet a Circle broker vallalat talan valtoztatnak a supportukon.
Addig is azonnal valtani kellene tozsdet. A Bittrex-t ajanlom egyszeru a regisztrálás és csak egy kicsivel dragabb.
Viszont naluk megjönnek a ZEC 0.01 utalások a poolbol.

Sajnos a poloinex lassú így is úgy is... 
Viszont a Bittrex tényleg nem rossz választás vagy ha beenged még akkor Cryptopia...

minergo

Sziasztok!

Lenne némi gondom a Coinbase.el. Szóval, regisztráltam, beállitottam a 2fa.t. Beloginolni betudok, visztont kéri a 2fa,t, viszont a telefonomon nem csináltam meg, igz be irni sem tudom a kodot. Ha pedig ujra kerem a kodot, ujra meg kell adnom a telefonszamomat, beirom a régit, és beirom az ujta, nem fogadja el. Mi a teendő? Csináljak egz teljesen uj regisztráciot? Egzáltalán a régi telefonszámomra csinálhatok uj reget?

Köszi a válaszokat!

Gtaati

Helló!

Bittrex-re csak meghívóval lehet már regisztrálni? Ha igen meghívót honnan lehet szerezni?

Illetve másik kérdés: tudnátok ajánlani olyan szolgáltatót, aki tud adni fizikai bankkártyát amivel tudok fizetni, vagy online vásárlásokra pl amazon ebay stb. tudjam használni... Az ilyen szolgáltatóknak coinbase-ről vagy poloniex-ről lehet utalni kriptovalutát, vagy  pl a coinbase-n eladod valuta értékét lehet ráküldeni?

Köszönöm!

vrm42


DrPascal

Srácok!
Kraken-ről a SEPA utalás mennyi idő alatt ér ki álltalában?
Illetve mivel ez az első kiutalás, írták, hogy majd kapok valami e-mailt, de több mint 1 napja elindítottam, és nem jött még semmi, az mennyi idő volt nektek?
Köszi!

yosaka

Idézetet írta: DrPascal Dátum február 27, 2018, 10:51:20 DÉLUTÁN
Srácok!
Kraken-ről a SEPA utalás mennyi idő alatt ér ki álltalában?
Illetve mivel ez az első kiutalás, írták, hogy majd kapok valami e-mailt, de több mint 1 napja elindítottam, és nem jött még semmi, az mennyi idő volt nektek?
Köszi!
2-3 nap

MACSKAFOGO

Idézetet írta: Gtaati Dátum február 27, 2018, 03:17:35 DÉLUTÁN
Helló!

Bittrex-re csak meghívóval lehet már regisztrálni? Ha igen meghívót honnan lehet szerezni?

Illetve másik kérdés: tudnátok ajánlani olyan szolgáltatót, aki tud adni fizikai bankkártyát amivel tudok fizetni, vagy online vásárlásokra pl amazon ebay stb. tudjam használni... Az ilyen szolgáltatóknak coinbase-ről vagy poloniex-ről lehet utalni kriptovalutát, vagy  pl a coinbase-n eladod valuta értékét lehet ráküldeni?

Köszönöm!






bitrexröl utalsz bitpandára ott átváltod dollára onét utalod  skrill.skrillnél van kártya be regelsz rendelsz kártyát és kész én két napja használom és müködik ebay is

uwakusaso

Sziasztok!
Rendeltem Skrill kártyát, meg is jött nagyon hamar, de az égvilágon semmire nem tudom használni. Természetesen azonnal aktiváltam ahogy megjött, utaltam rá némi összeget bitcoinból bitpayen keresztül és elkezdtem volna használni. De online felületen nem tudok vele fizetni, vásárláskor elutasítja a rendszer, ugyanúgy, ahogy pénzfelvétnél is. Három különböző bankban próbáltam, de mindenhol elutasítja, azzal a szöveggel, hogy a "pénzintézetem" elutasítja a tranzakciót. Van valami triviális, amit tudnom kellene, vagy csinálnom?
Az lehet gond, hogy nem forintszámlát, hanem Euróalapú Skrill számlát csináltam? A legelején ugye megkérdezi, hogy milyen pénznemben akarom, Eurót választottam, de ettől azt gondolom működhetne. Feltételezem, ilyenkor nem ingyenes a pénzfelvét, ahogy írják, hanem van az átváltásnak díja, de erről, illetve a mértékéről a Skrill oldalán nem találtam semmit. Kell legyen valami minimum összeg aminek rajta kell lennie? Csak teszt jelleggel tettem rá kb 15 eurónyi összeget, de ennek még a töredékét sem hagyja elkölteni.
Van valakinek ezzel tapasztalata?


bazsy

Idézetet írta: uwakusaso Dátum február 28, 2018, 03:21:13 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Rendeltem Skrill kártyát, meg is jött nagyon hamar, de az égvilágon semmire nem tudom használni. Természetesen azonnal aktiváltam ahogy megjött, utaltam rá némi összeget bitcoinból bitpayen keresztül és elkezdtem volna használni. De online felületen nem tudok vele fizetni, vásárláskor elutasítja a rendszer, ugyanúgy, ahogy pénzfelvétnél is. Három különböző bankban próbáltam, de mindenhol elutasítja, azzal a szöveggel, hogy a "pénzintézetem" elutasítja a tranzakciót. Van valami triviális, amit tudnom kellene, vagy csinálnom?
Az lehet gond, hogy nem forintszámlát, hanem Euróalapú Skrill számlát csináltam? A legelején ugye megkérdezi, hogy milyen pénznemben akarom, Eurót választottam, de ettől azt gondolom működhetne. Feltételezem, ilyenkor nem ingyenes a pénzfelvét, ahogy írják, hanem van az átváltásnak díja, de erről, illetve a mértékéről a Skrill oldalán nem találtam semmit. Kell legyen valami minimum összeg aminek rajta kell lennie? Csak teszt jelleggel tettem rá kb 15 eurónyi összeget, de ennek még a töredékét sem hagyja elkölteni.
Van valakinek ezzel tapasztalata?


Bitcoin tranzakciók nem engedélyezettek skrillnél!
A bevált módszer btc->bitpanda->skrill eur ha más pénznemben van a skrill accountod usd,gbp,forint stb... akkor nagyon magas lesz a fee

vrm42

Így jártam én is, csak most már ki is van írva btc depositnál, hogy nem használhatod a kártyát, hogy ezt elköltsd.
Most az egészet át kell küldened a bankodba vagy egy másik skrill felhasználónak, mielőtt az előbbi módszerrel eurót küldenél oda.
Amúgy csak 2 oldalt kellett volna visszaolvasni.

MACSKAFOGO

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 28, 2018, 08:43:53 DÉLUTÁN
Így jártam én is, csak most már ki is van írva btc depositnál, hogy nem használhatod a kártyát, hogy ezt elköltsd.
Most az egészet át kell küldened a bankodba vagy egy másik skrill felhasználónak, mielőtt az előbbi módszerrel eurót küldenél oda.
Amúgy csak 2 oldalt kellett volna visszaolvasni.
kérdés .:küldök skrill-re xx btc-t meg yy eurot vagy dollárt akkor elvileg tudom használni a skrill kártyát DE...XX+YY=ZZ
ZZ LE TUDOM VENNI AZ ÖSSZESET VAGY CSAK EUROT ÉS A BTC MARAD...


bazsy

Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum március 01, 2018, 01:43:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum február 28, 2018, 08:43:53 DÉLUTÁN
Így jártam én is, csak most már ki is van írva btc depositnál, hogy nem használhatod a kártyát, hogy ezt elköltsd.
Most az egészet át kell küldened a bankodba vagy egy másik skrill felhasználónak, mielőtt az előbbi módszerrel eurót küldenél oda.
Amúgy csak 2 oldalt kellett volna visszaolvasni.
kérdés .:küldök skrill-re xx btc-t meg yy eurot vagy dollárt akkor elvileg tudom használni a skrill kártyát DE...XX+YY=ZZ
ZZ LE TUDOM VENNI AZ ÖSSZESET VAGY CSAK EUROT ÉS A BTC MARAD...


Csak az eurot a btc marad

MACSKAFOGO

#1997
Idézetet írta: bazsy Dátum március 01, 2018, 01:49:05 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum március 01, 2018, 01:43:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum február 28, 2018, 08:43:53 DÉLUTÁN
Így jártam én is, csak most már ki is van írva btc depositnál, hogy nem használhatod a kártyát, hogy ezt elköltsd.
Most az egészet át kell küldened a bankodba vagy egy másik skrill felhasználónak, mielőtt az előbbi módszerrel eurót küldenél oda.
Amúgy csak 2 oldalt kellett volna visszaolvasni.
kérdés .:küldök skrill-re xx btc-t meg yy eurot vagy dollárt akkor elvileg tudom használni a skrill kártyát DE...XX+YY=ZZ
ZZ LE TUDOM VENNI AZ ÖSSZESET VAGY CSAK EUROT ÉS A BTC MARAD...

Csak az eurot a btc marad
[/quote
AKKOR A BTC VISZA BITPANDA VISSZA SKRILL??


Igen btc vissza bitpanda-> skrill

uwakusaso

Idézetet írta: vrm42 Dátum február 28, 2018, 08:43:53 DÉLUTÁN
Így jártam én is, csak most már ki is van írva btc depositnál, hogy nem használhatod a kártyát, hogy ezt elköltsd.
Most az egészet át kell küldened a bankodba vagy egy másik skrill felhasználónak, mielőtt az előbbi módszerrel eurót küldenél oda.
Amúgy csak 2 oldalt kellett volna visszaolvasni.

Nagyon köszönöm, és jogos.

GepyMiner

Mivel főleg online fizetésre kellene, ezért nem EUR hanem USD-t választottam skrill regisztrációkor, hoyg ne váltogasson és ne legyen exchange veszteség. Persze néha használnám boltban is... mennyivel nagyobb a veszteség az EUR-hoz képest ha USD alapú? Azt hittem ugyanúgy van deviza fee meg a váltási árfolyamveszteség... vagy EUR-nál nincs extra fee? USD-nél meg van? Mi a különbség? Megéri újraregelni? Egyelőre még nem rendeltem kártyát és nem verifikáltam, ezért még nem késő USD-ről EUR alapúra váltani. De akkor meg lehet, hogy ha USD-vel fizetek pl ppal vagy amazon (kártyával) akkor amit nyerek itthoni vásárláskor azt bukom az USD-s online vásárláskor?