Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

fbazsa


sgminer-t használ valaki? Jelenleg nem tolom a dual miningot a meleg miatt és azt olvasom hogy ezzel nincs lassulás a radeon kártyákon. Ez valós?
SGMiner-GM 5.5.5-nál nem találtam újabbat ami januári és semmi help nincs hozzá a konfiguráláshoz.

dext-r

#881
Idézetet írta: fbazsa Dátum július 12, 2017, 09:38:12 DÉLELŐTT

sgminer-t használ valaki? Jelenleg nem tolom a dual miningot a meleg miatt és azt olvasom hogy ezzel nincs lassulás a radeon kártyákon. Ez valós?
SGMiner-GM 5.5.5-nál nem találtam újabbat ami januári és semmi help nincs hozzá a konfiguráláshoz.


hali. itt a 2 file amit el kell keszitened



elso file: start.bat

@echo off


setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_MAX_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_MAX_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100


:loop
sgminer -c sgminer-eth.conf --gpu-reorder
echo restart miner...
goto loop




masodik file pedig: sgminer-eth.conf



{
   "pools":
   [
      {
         "name": "Ethpool",
         "url": "stratum+tcp://eth-eu1.nanopool.org:9999",
         "user": "0x70a8eb9dfd6b2db0aefda9f21b38e6101c7991cc.test",
         "pass": "x",
         "profile": "eth"
      }
   ],
   "profiles":
   [
      {
         "name": "eth",
         "algorithm": "ethash",
         "xintensity": "1024",
         "worksize": "192",
         "gpu-threads": "1"
      }
   ],
   "default-profile": "eth",
   "gpu-platform": "-1",
   "no-extranonce": true
}

zsolti86

HELP!! Sziasztok összeállítottam 1 vegyes riget (3db RX470, 2db RX460, 1db GTX1060 3gb). Az AMD-k együtt stabilan mennek, de mikor csatlakozik hozzájuk az Nvidia a Claymore indítása után szinte azonnal ez a hiba üzenet jön.


GPU 5, GpuMiner cu_k1 failed 4, unspecified launch failureGPU 5, GpuMiner kx failed 1GPU 5, GpuMiner cu_k1 failed 4, unspecified launch failure
GPU 5 failedGPU 5, GpuMiner kx failed 1

GPU 5 failed

Esetleg valaki találkozott már ezzel a problémával és sikerült megoldania?

Til

Sziasztok!Mar egy hete ezzel szenvedek,de nem tudok.rajonni mitol lehet:
ethermine.org poolra banyaszok 2 riggel.Semmit nem modositottam a beallitasokon megis egy hete folyton azt csinalja a pool,hogy az egyik riget nem reportolja a hashratet.Az erdekesseg,hogy mindig ugyanannal a rignel.Active worker 2-ot jelez,de a reported hashrate nem jelenik meg az egyiknel,minden mast jelez.Ha ujrainditom a gepet ,utana listazza.Talalkozott mar valaki ezzel a problemaval?Aki tud kerem segitsen.Koszonom!
C:\> del c:\command.com

Igore

Idézetet írta: Til Dátum július 13, 2017, 06:48:37 DÉLELŐTT
Sziasztok!Mar egy hete ezzel szenvedek,de nem tudok.rajonni mitol lehet:
ethermine.org poolra banyaszok 2 riggel.Semmit nem modositottam a beallitasokon megis egy hete folyton azt csinalja a pool,hogy az egyik riget nem reportolja a hashratet.Az erdekesseg,hogy mindig ugyanannal a rignel.Active worker 2-ot jelez,de a reported hashrate nem jelenik meg az egyiknel,minden mast jelez.Ha ujrainditom a gepet ,utana listazza.Talalkozott mar valaki ezzel a problemaval?Aki tud kerem segitsen.Koszonom!


Hali.


Egy hete szenvedek kb én is ezzel a problémával....pár napja még egy rigemnél elkezdte ezt csinálni...
Nálam az oldja meg, ha bejelentkezek távolról pár percre a gépre...


Szerintem ez a pool bugja lehet, mert Share-t attól ugyanúgy számolja mintha működne a rig, csak a Reported esik le.

Artthur

Idézetet írta: Til Dátum július 13, 2017, 06:48:37 DÉLELŐTT
Sziasztok!Mar egy hete ezzel szenvedek,de nem tudok.rajonni mitol lehet:
ethermine.org poolra banyaszok 2 riggel.Semmit nem modositottam a beallitasokon megis egy hete folyton azt csinalja a pool,hogy az egyik riget nem reportolja a hashratet.Az erdekesseg,hogy mindig ugyanannal a rignel.Active worker 2-ot jelez,de a reported hashrate nem jelenik meg az egyiknel,minden mast jelez.Ha ujrainditom a gepet ,utana listazza.Talalkozott mar valaki ezzel a problemaval?Aki tud kerem segitsen.Koszonom!
Találkoztunk vele, nem is kell újraindítani csak nyomsz claymoreban egy R gombot és utána látni fogja.  Amúgy ez lehet a dologban:
"We've deployed a fix for the inaccurate reported hashrate display on http://ethermine.org . Mining revenue was unaffected by this problem."
A valid share-ket nézd én úgy emlékszem ott látszik hogy dolgozik a gép és ez csak tényleg dashboard probléma.

vastagb

Sziasztok Csákányolók!

Kicsit kevésbé technikai kérdés, de ETH-hoz köthető maximálisan...
Akinek van már valamennyi ETH-ja, az átváltja pl Bitcoinra, vagy hagyjátok ETH-ban?
Ki mit gondolo az árfolyamokról?
Sokat sajnos most nem ér az ETH, a Bitcoinnál meg lehetnek gondok ha nem fejezik be időben a programozást, így vacilálok, hogy melyikben kisebb a kockázat...

Köszi! :)

Effect

Igen! Sajnos most igen forró a talaj és senki nem tudja, hogy mi lesz pontosan!
Szóval én átraktam euro walletbe, vagy usd walletbe és kiveszem mint kp...

ironsnowman

Idézetet írta: Effect Dátum július 13, 2017, 11:24:51 DÉLELŐTT
Igen! Sajnos most igen forró a talaj és senki nem tudja, hogy mi lesz pontosan!
Szóval én átraktam euro walletbe, vagy usd walletbe és kiveszem mint kp...
Meg jo, hogy nem mindenki igy gondolkodik mert akkor tenyleg lenullazodna a kripto kapitalizacio.

fbazsa

ha a claymore csak a gpu0 hőmérsékletét és fan speed-jét mutatja, azzal lehet valamit kezdeni?

bazsy

Idézetet írta: fbazsa Dátum július 14, 2017, 11:30:44 DÉLELŐTT
ha a claymore csak a gpu0 hőmérsékletét és fan speed-jét mutatja, azzal lehet valamit kezdeni?
A többire tegyél monitort és látni fogod a többit is,vagy vegyél HDMI dummy-t

cocitus

Idézetet írta: fbazsa Dátum július 14, 2017, 11:30:44 DÉLELŐTT
ha a claymore csak a gpu0 hőmérsékletét és fan speed-jét mutatja, azzal lehet valamit kezdeni?
Kapcsold ki a Crossfire-t.

fbazsa

remote desktop csinálja :)
team viewr-el jo.


köszi a tippeket

CryptoP

Idézetet írta: fbazsa Dátum július 14, 2017, 11:30:44 DÉLELŐTT
ha a claymore csak a gpu0 hőmérsékletét és fan speed-jét mutatja, azzal lehet valamit kezdeni?

Hogyha egy paranccsal utalunk arra a kliensben, hogy több kártyánk van (mvddc, cvddc, mclock, tt, fanmin, fanmax, stb) és ezt a megfelelő módon adjuk meg (-tt 70, 60, 70, 80, 60, 50), akkor a Claymore listázni fogja az összes hőmérsékleti adatot.
CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

cocitus

Idézetet írta: CryptoP Dátum július 14, 2017, 12:39:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: fbazsa Dátum július 14, 2017, 11:30:44 DÉLELŐTT
ha a claymore csak a gpu0 hőmérsékletét és fan speed-jét mutatja, azzal lehet valamit kezdeni?

Hogyha egy paranccsal utalunk arra a kliensben, hogy több kártyánk van (mvddc, cvddc, mclock, tt, fanmin, fanmax, stb) és ezt a megfelelő módon adjuk meg (-tt 70, 60, 70, 80, 60, 50), akkor a Claymore listázni fogja az összes hőmérsékleti adatot.
Nekem nem tette, csak a Crossfire kikapcsolása után.

Uhura

Idézetet írta: Arkenso Dátum július 14, 2017, 01:09:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CryptoP Dátum július 14, 2017, 12:39:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: fbazsa Dátum július 14, 2017, 11:30:44 DÉLELŐTT
ha a claymore csak a gpu0 hőmérsékletét és fan speed-jét mutatja, azzal lehet valamit kezdeni?

Hogyha egy paranccsal utalunk arra a kliensben, hogy több kártyánk van (mvddc, cvddc, mclock, tt, fanmin, fanmax, stb) és ezt a megfelelő módon adjuk meg (-tt 70, 60, 70, 80, 60, 50), akkor a Claymore listázni fogja az összes hőmérsékleti adatot.

Ennek sincs köze igazából a valósághoz :)


nekem nagyon régrn minen rignél az összes claymornál van beállítás  hőmréskletre és ez nem befolyásolta soha, ha Remote indiította akkor mindig egy GPU adatait írta ki. Kivéve ha a rigben volt NVIDA kártya mert akkor valamiért nem volt lényeg.

spikes

Én nem tudom mi van eth-val de  drasztikusan belassult a bányászata:(
Eddig 6 nap alatt lejött 1,1 most 8 napja megy és csak 0.9-nél van, pedig hasrate nem változott....

Szal most valami drasztikus a változás.... Nem ezt látjátok??

Effect


spikes

Eddig is emelkedett drasztikusan, de nem volt ennyire érzékelhető....

Effect

Dehogynem! 1 hete még 0.8 jött most már csak 0.59 jön / nap és romlik...