Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 25 Vendégek van a témában

Uhura

Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 02:53:11 DÉLUTÁN
Ha lesz egy kis időm elkezdek alap posztokat frissíteni v. Tutorial-okat csinálni az egyes topikokhoz!

Csak most Easter holiday van és a gyerekek itthon vannak :)

Király ha lesz kicsivel több időm ha valamiben tudok segíteni május elején akkor szólj. 

kidface

Idézetet írta: dekboy Dátum április 08, 2017, 03:57:32 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Olyan problémám van,hogy rádugtam a videókátyát az alaplapra és nincs kép...Hdmi kábellel van összekötve a gép a tv-vel...amíg nem volt bent a kártya, az alaplapi hdmi csatlakozóról volt kép.Próbáltam a videókártyába is bedugni ,de semmi.... :( Mi lehet a probléma?
Alaplap BIOS-ban allitsd at az elsodleges video vezerlot PCIe-re

ditibo

Idézetet írta: hoppus Dátum április 06, 2017, 11:32:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ditibo Dátum április 06, 2017, 09:34:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 06, 2017, 05:14:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ditibo Dátum április 06, 2017, 05:08:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 05, 2017, 08:17:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ditibo Dátum április 05, 2017, 05:55:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 05, 2017, 01:02:45 DÉLUTÁN
az alaplapra bedugtad a molex csatlakozot? Az alaplapon a videokaertyat allitsd PEG re vagy PCI-E slot 1 -re nem tudom milyen elnevezese lesz a BIOSBA nalad. elmeletileg az alaplapi videot kapcsold ki.
Az alaplapra nem dugtam molexet. Viszont próbáltam riser-rel is és riser kapott tápot. A BIOSBA hol találom a videokártya beállitásokat?
Egyszer már leirtam miket kell beallitani!
Na meg egyszer:
Primary Graphics Adapter legyen - PCIe
PCIE2 Link Speed legyen - GEN1
IGPU Multi-Monitor legyen - Disabled
Deep Sleep - Disabled
AZ audiokat is letilthatod, ha csak banyaszasra hasznalod a gepet!
Restore on AC/Power Loss - Power ON
Mindent beállítottam a leírtak szerint. Az Armor kártya bedugva az x16-ra megtáplálva az alaplapi molex. A monitor a kártyára kötve hdmi-vga redukcióval. Bekapcsolom a gépet megjelenik az Asrock indító ábrája. Lenyomom az F2-t és elsötétül a monitor. De ha nem nyomok semmit úgyszintén fekete lesz a monitor. Ha kiveszem a kártyát az alaplapi VGA-val megy a gép. Ezek szerint az alaplapi VGA még sincs letiltva?  Lehet a kártya lesz hibás? Ha már a BIOS- ba sem enged be csak a kártya lehet rossz mit gondoltok? Lehet rendelek egy másikat s azzal fogom tesztelni. Előbb utóbb úgy is kell vennem másikat.

Vegyel egy masik kartyat, teszteld azzal is, es ha ugyan ezt csinalja akkor alaplap! Ha az uj kartyaval elindul akkor a kartya volt szar es kuldheted vissza cserere!

Ezekkel a beallitasokkal indulnia kellene problema nelkul!
Gyerekek beindult a bányagép. ;D Mégegyszer köszönet a segítségért.

De mi lett a megoldas vegul? :)
Azt csináltam végül hogy csavarhúzóval reseteltem a gépet, újraindulás után elindult a windows a kártyával. Máris elkezdtem rá nyomni a drivert, aztán a claymore-t és irány a flypool, hogy kipróbáljam a regisztrációimat amit már korábban megcsináltam. Nem is néztem hogy mire is lenne érdemes mindjárt ráállni,egyenlőre csupán csak a kipróbálás volt a célom, így a zcash mellett döntöttem. Elindult a calymore
a Wattool-on annyit csináltam hogy kicsit visszavettem a feszültségeket és a ventit feljebb nyomtam(amit Vegán is tanácsolt az Armorosoknak), aprólékos beállításokat nem végeztem. Mivel hétvégére el kellett utaznom így a gépet is ki kellett kapcsolnom.  :( A jövő
héten lesz csak optimalizálás. Remélem nem lesz majd semmi megviccelés a gép részéről. Ha lenne be fogok róla  számolni .

evko81

Sziasztok!

Tudom, senkit nem érdekel a problémám, de írtam fentebb az alaplap hibámmal kapcsolatban. Végül nem alaplap hiba...
Van új alaplapom (H81pro), ugyan azt csinálja.
Bekapcsnál kuss, num lock világít, kifagyva... Reset és elindul. Pár napja még 5 csippanás is volt, ma már nincs.. CPU hiba az 5 csippanás..
Na most, ha a CPU rossz, attól még mehet a gép? :) Érdekes..
De lehet az a szar..
Most tápot cserélek, bár 2 táppal próbáltam már, memóval is 2 tök más fajta rammal...
Szóval tanácstalan vagyok.
Szerintem vagy CPU vagy táp...
Más mi lehetne? :)

jzsolt

Idézetet írta: evko81 Dátum április 08, 2017, 05:53:02 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Tudom, senkit nem érdekel a problémám, de írtam fentebb az alaplap hibámmal kapcsolatban. Végül nem alaplap hiba...
Van új alaplapom (H81pro), ugyan azt csinálja.
Bekapcsnál kuss, num lock világít, kifagyva... Reset és elindul. Pár napja még 5 csippanás is volt, ma már nincs.. CPU hiba az 5 csippanás..
Na most, ha a CPU rossz, attól még mehet a gép? :) Érdekes..
De lehet az a szar..
Most tápot cserélek, bár 2 táppal próbáltam már, memóval is 2 tök más fajta rammal...
Szóval tanácstalan vagyok.
Szerintem vagy CPU vagy táp...
Más mi lehetne? :)

Az alaplap leírásában benne van a csippanások kódjai, hány csippanás milyen hiba. Nekem is cpu gyanús. Menni nem fog a gép cpu nélkül, vagy ezt hogy értetted? A csippanást a bios csinálja, az meg a diagnosztikához nem használ cpu-t, sem a ramot, se semmi ilyen egyéb komponenst, csak ellenőrzi, hogy van-e, jó-e. Tápot hiába cserélgeted, ha az lenne, akkor csippanásig sem jutna. CPU próbacserét javasolnék inkább.

bazsy

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 08, 2017, 06:26:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: evko81 Dátum április 08, 2017, 05:53:02 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Tudom, senkit nem érdekel a problémám, de írtam fentebb az alaplap hibámmal kapcsolatban. Végül nem alaplap hiba...
Van új alaplapom (H81pro), ugyan azt csinálja.
Bekapcsnál kuss, num lock világít, kifagyva... Reset és elindul. Pár napja még 5 csippanás is volt, ma már nincs.. CPU hiba az 5 csippanás..
Na most, ha a CPU rossz, attól még mehet a gép? :) Érdekes..
De lehet az a szar..
Most tápot cserélek, bár 2 táppal próbáltam már, memóval is 2 tök más fajta rammal...
Szóval tanácstalan vagyok.
Szerintem vagy CPU vagy táp...
Más mi lehetne? :)

Az alaplap leírásában benne van a csippanások kódjai, hány csippanás milyen hiba. Nekem is cpu gyanús. Menni nem fog a gép cpu nélkül, vagy ezt hogy értetted? A csippanást a bios csinálja, az meg a diagnosztikához nem használ cpu-t, sem a ramot, se semmi ilyen egyéb komponenst, csak ellenőrzi, hogy van-e, jó-e. Tápot hiába cserélgeted, ha az lenne, akkor csippanásig sem jutna. CPU próbacserét javasolnék inkább.
Cpu rendesen a helyén van,rendesen le van szorítva?
Vedd ki a cpu-t nézd meg nincs e valamelyik láb kicsit elferdülve a foglalatban,akár egy kisebb szösz vagy valami más is okozhat ilyen hibát!

Csongor

Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 02:50:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 02:41:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 01:09:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 12:29:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 12:06:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 11:37:05 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 11:26:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 10:02:08 DÉLELŐTT
Beallitottam az este a gepet dual miningba ETH + PASC-t banyaszni, majd lefekudtem aludni. Ejjel megebredek, hat le van allva, ujra volt indulva a gep. Elinditom a banyaszatot, visszafekszek. hajnalban megint ugyanez volt, megint ujbol kellett inditsam a banyaszast.
Legfrissebb drivert hasznalom, 1000W-os Corsair tappal megy 3 kartya.
A problema az, hogy a rig 1-1.5 ora utan mindig ujraindul valamiert. Mi lehet ennek az oka?
Dobj egy log fájlt, talán abból kiderül!
Ezelott a 400W-ra volt allitva a fogyasztas, utoljara pedig 480W-ot evett, igy is leallt.
A log file-t hol kapom meg, melyik az? (Csak tegnap kezdtem, meg  nem vagom annyira a dolgokat...)
A claymore progi mappájában lesz. Hosszú számsor_log.txt nevű szöveges fájl. Nem a legutolsó kell mert az a jelenleg futó programhoz tartozik, hanem az előző feltételezem az a lefagyasos időszakhoz tartozó lesz.
Itt van: https://data.hu/get/10438388/1491637606_log.txt
Úgy látom a watchdog nem lépett akcióba, úgyhogy a Windows indította újra magát nem a program!
Azt is látom, hogy a kártyák alap gyári BIOS-szal mennek.
Watttoolban mik a beállításaid?

Ja és igaz, nem ártana egy automatikus watttool és program indító .bat fájl! Ezeket megtalálod itt a fórumon, azt hiszem van külön topikban is hozzá! Több helyen is leirtam már mi kell bele

evko81

Idézetet írta: bazsy Dátum április 08, 2017, 06:40:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 08, 2017, 06:26:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: evko81 Dátum április 08, 2017, 05:53:02 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Tudom, senkit nem érdekel a problémám, de írtam fentebb az alaplap hibámmal kapcsolatban. Végül nem alaplap hiba...
Van új alaplapom (H81pro), ugyan azt csinálja.
Bekapcsnál kuss, num lock világít, kifagyva... Reset és elindul. Pár napja még 5 csippanás is volt, ma már nincs.. CPU hiba az 5 csippanás..
Na most, ha a CPU rossz, attól még mehet a gép? :) Érdekes..
De lehet az a szar..
Most tápot cserélek, bár 2 táppal próbáltam már, memóval is 2 tök más fajta rammal...
Szóval tanácstalan vagyok.
Szerintem vagy CPU vagy táp...
Más mi lehetne? :)

Az alaplap leírásában benne van a csippanások kódjai, hány csippanás milyen hiba. Nekem is cpu gyanús. Menni nem fog a gép cpu nélkül, vagy ezt hogy értetted? A csippanást a bios csinálja, az meg a diagnosztikához nem használ cpu-t, sem a ramot, se semmi ilyen egyéb komponenst, csak ellenőrzi, hogy van-e, jó-e. Tápot hiába cserélgeted, ha az lenne, akkor csippanásig sem jutna. CPU próbacserét javasolnék inkább.
Cpu rendesen a helyén van,rendesen le van szorítva?
Vedd ki a cpu-t nézd meg nincs e valamelyik láb kicsit elferdülve a foglalatban,akár egy kisebb szösz vagy valami más is okozhat ilyen hibát!


Sziasztok!

Nos, az van, hogy amíg sípolt az alaplap, addig is elindult néha az egész gép.
A gond az, hogy néha indításnál lefagy.. Már a bootig sem jut el, fekete képernyő és num lock folyamatosan világít. De van, hogy nem is világít. Ha resetet nyomok neki, akkor elindul, lehet csak harmadjára, de elindul. És ha megy, akkor megy, nem áll le.
Na most, vettem egy másik alaplapot, mert azt hittem, az alaplap a szar.. De nem, ugyan az a jelenség...
Szóval, maradt a ram, proci és a táp... VGA kártya már az alaplapi foglalatban, még riser hiba sem lehet...
Ramot is próbáltam másikat.... Tök más típust... és semmi,... ugyanaz.
Így CPU és táp maradt, így gondolom.

A kérdés az lenne, hogy létezik az, hogy valami hiba van a CPU-ban, de mégis elindul a gép? :) :)
Holnap veszek CPU-t is...

kidface

Idézetet írta: evko81 Dátum április 08, 2017, 09:23:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum április 08, 2017, 06:40:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 08, 2017, 06:26:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: evko81 Dátum április 08, 2017, 05:53:02 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Tudom, senkit nem érdekel a problémám, de írtam fentebb az alaplap hibámmal kapcsolatban. Végül nem alaplap hiba...
Van új alaplapom (H81pro), ugyan azt csinálja.
Bekapcsnál kuss, num lock világít, kifagyva... Reset és elindul. Pár napja még 5 csippanás is volt, ma már nincs.. CPU hiba az 5 csippanás..
Na most, ha a CPU rossz, attól még mehet a gép? :) Érdekes..
De lehet az a szar..
Most tápot cserélek, bár 2 táppal próbáltam már, memóval is 2 tök más fajta rammal...
Szóval tanácstalan vagyok.
Szerintem vagy CPU vagy táp...
Más mi lehetne? :)

Az alaplap leírásában benne van a csippanások kódjai, hány csippanás milyen hiba. Nekem is cpu gyanús. Menni nem fog a gép cpu nélkül, vagy ezt hogy értetted? A csippanást a bios csinálja, az meg a diagnosztikához nem használ cpu-t, sem a ramot, se semmi ilyen egyéb komponenst, csak ellenőrzi, hogy van-e, jó-e. Tápot hiába cserélgeted, ha az lenne, akkor csippanásig sem jutna. CPU próbacserét javasolnék inkább.
Cpu rendesen a helyén van,rendesen le van szorítva?
Vedd ki a cpu-t nézd meg nincs e valamelyik láb kicsit elferdülve a foglalatban,akár egy kisebb szösz vagy valami más is okozhat ilyen hibát!


Sziasztok!

Nos, az van, hogy amíg sípolt az alaplap, addig is elindult néha az egész gép.
A gond az, hogy néha indításnál lefagy.. Már a bootig sem jut el, fekete képernyő és num lock folyamatosan világít. De van, hogy nem is világít. Ha resetet nyomok neki, akkor elindul, lehet csak harmadjára, de elindul. És ha megy, akkor megy, nem áll le.
Na most, vettem egy másik alaplapot, mert azt hittem, az alaplap a szar.. De nem, ugyan az a jelenség...
Szóval, maradt a ram, proci és a táp... VGA kártya már az alaplapi foglalatban, még riser hiba sem lehet...
Ramot is próbáltam másikat.... Tök más típust... és semmi,... ugyanaz.
Így CPU és táp maradt, így gondolom.

A kérdés az lenne, hogy létezik az, hogy valami hiba van a CPU-ban, de mégis elindul a gép? :) :)
Holnap veszek CPU-t is...

Ha nem raksz bele kartyat akkor elindul? vagy akkor is ugyan ezt jatsza?

kidface

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 10:13:04 DÉLUTÁN
Ma delutan vegre beroffent a miner gep. :)
Probaltam keresni a forumon de egyelore nem talaltam valsazt ugyhogy kerdezem.
3x MSI RX470 ARMOR van most a gepben, Claymore's 9-es hasznalom ETH es DCR-re, de a progi azt mondja hogy csak 1 AMD GPU talalhato.

Windows latja mind a 3 kartyat, GPU-Z, WattTool is latja oket. A miner progi mier? Otlet?
Indito .bat fajlban vagy a config.txt-ben nezd meg hogy nincs e berakva a "-di" parancs! Ha igen milyen szam van utana? torolheted is siman, nem szukseges.
Ha nincs ez a parancs akkor Driver ujratelepites!

bazsy

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 11:02:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 10:57:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 10:13:04 DÉLUTÁN
Ma delutan vegre beroffent a miner gep. :)
Probaltam keresni a forumon de egyelore nem talaltam valsazt ugyhogy kerdezem.
3x MSI RX470 ARMOR van most a gepben, Claymore's 9-es hasznalom ETH es DCR-re, de a progi azt mondja hogy csak 1 AMD GPU talalhato.

Windows latja mind a 3 kartyat, GPU-Z, WattTool is latja oket. A miner progi mier? Otlet?
Indito .bat fajlban vagy a config.txt-ben nezd meg hogy nincs e berakva a "-di" parancs! Ha igen milyen szam van utana? torolheted is siman, nem szukseges.
Ha nincs ez a parancs akkor Driver ujratelepites!

Nincs berakva, soot probaltam -di 012-vel is.. de semmi.
Melyik driver ajanlott mostanaban, a readmeben valami 2 eves 15.2-t emlit...

Driver 16.11.5 utólsó amivel mennek a modolt kártyák

bazsy

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 11:14:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum április 08, 2017, 11:06:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 11:02:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 10:57:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 10:13:04 DÉLUTÁN
Ma delutan vegre beroffent a miner gep. :)
Probaltam keresni a forumon de egyelore nem talaltam valsazt ugyhogy kerdezem.
3x MSI RX470 ARMOR van most a gepben, Claymore's 9-es hasznalom ETH es DCR-re, de a progi azt mondja hogy csak 1 AMD GPU talalhato.

Windows latja mind a 3 kartyat, GPU-Z, WattTool is latja oket. A miner progi mier? Otlet?
Indito .bat fajlban vagy a config.txt-ben nezd meg hogy nincs e berakva a "-di" parancs! Ha igen milyen szam van utana? torolheted is siman, nem szukseges.
Ha nincs ez a parancs akkor Driver ujratelepites!

Nincs berakva, soot probaltam -di 012-vel is.. de semmi.
Melyik driver ajanlott mostanaban, a readmeben valami 2 eves 15.2-t emlit...

Driver 16.11.5 utólsó amivel mennek a modolt kártyák

Felraktam msot az 16.11.5-ot, sajnos ezzel is csak egy GPU megy. :S
Miner leállít dugj rá monitort és indítsd el a minert utána,ha nem megy ajánlott egy hdmi dummyt beszerezni

kidface

#1152
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 11:14:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum április 08, 2017, 11:06:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 11:02:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 10:57:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum április 08, 2017, 10:13:04 DÉLUTÁN
Ma delutan vegre beroffent a miner gep. :)
Probaltam keresni a forumon de egyelore nem talaltam valsazt ugyhogy kerdezem.
3x MSI RX470 ARMOR van most a gepben, Claymore's 9-es hasznalom ETH es DCR-re, de a progi azt mondja hogy csak 1 AMD GPU talalhato.

Windows latja mind a 3 kartyat, GPU-Z, WattTool is latja oket. A miner progi mier? Otlet?
Indito .bat fajlban vagy a config.txt-ben nezd meg hogy nincs e berakva a "-di" parancs! Ha igen milyen szam van utana? torolheted is siman, nem szukseges.
Ha nincs ez a parancs akkor Driver ujratelepites!

Nincs berakva, soot probaltam -di 012-vel is.. de semmi.
Melyik driver ajanlott mostanaban, a readmeben valami 2 eves 15.2-t emlit...

Driver 16.11.5 utólsó amivel mennek a modolt kártyák

Felraktam msot az 16.11.5-ot, sajnos ezzel is csak egy GPU megy. :S
Ha a monitoros megoldas nem mukodne, akkor a DDU-val szedd le a drivert es utana telepitsd ujra!

Csongor

Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 06:44:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 02:50:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 02:41:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 01:09:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 12:29:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 12:06:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 11:37:05 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum április 08, 2017, 11:26:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Csongor Dátum április 08, 2017, 10:02:08 DÉLELŐTT
Beallitottam az este a gepet dual miningba ETH + PASC-t banyaszni, majd lefekudtem aludni. Ejjel megebredek, hat le van allva, ujra volt indulva a gep. Elinditom a banyaszatot, visszafekszek. hajnalban megint ugyanez volt, megint ujbol kellett inditsam a banyaszast.
Legfrissebb drivert hasznalom, 1000W-os Corsair tappal megy 3 kartya.
A problema az, hogy a rig 1-1.5 ora utan mindig ujraindul valamiert. Mi lehet ennek az oka?
Dobj egy log fájlt, talán abból kiderül!
Ezelott a 400W-ra volt allitva a fogyasztas, utoljara pedig 480W-ot evett, igy is leallt.
A log file-t hol kapom meg, melyik az? (Csak tegnap kezdtem, meg  nem vagom annyira a dolgokat...)
A claymore progi mappájában lesz. Hosszú számsor_log.txt nevű szöveges fájl. Nem a legutolsó kell mert az a jelenleg futó programhoz tartozik, hanem az előző feltételezem az a lefagyasos időszakhoz tartozó lesz.
Itt van: https://data.hu/get/10438388/1491637606_log.txt
Úgy látom a watchdog nem lépett akcióba, úgyhogy a Windows indította újra magát nem a program!
Azt is látom, hogy a kártyák alap gyári BIOS-szal mennek.
Watttoolban mik a beállításaid?

Ja és igaz, nem ártana egy automatikus watttool és program indító .bat fájl! Ezeket megtalálod itt a fórumon, azt hiszem van külön topikban is hozzá! Több helyen is leirtam már mi kell bele

hoppus

sztem nem sok vendeged lesz az irc csatornan :D  az otlet jo de szerintem vegyuk fel a haladast a korral es annak megfelelo szoftvert hasznaljunk. az irc szep volt jo volt. 15 evvel ezelott.

Skankhunt42

Idézetet írta: hoppus Dátum április 09, 2017, 06:51:34 DÉLELŐTT
sztem nem sok vendeged lesz az irc csatornan :D  az otlet jo de szerintem vegyuk fel a haladast a korral es annak megfelelo szoftvert hasznaljunk. az irc szep volt jo volt. 15 evvel ezelott.
Jah eleg kihalt manapsag. Mi a kornak megfelelo megoldas? :)

jzsolt

Ó, Krisztusom, tényleg, ne visszafele menjünk már az időben... IRC :D Vannak azért korszerűbb megoldások is.

Skankhunt42

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 09, 2017, 06:58:36 DÉLELŐTT
Ó, Krisztusom, tényleg, ne visszafele menjünk már az időben... IRC :D Vannak azért korszerűbb megoldások is.
Meg mindig varom a javaslatot a korszeru megoldasokrol. :D

petiznet

Sracok, aramszunet utan 6kartyabol 5szepen visszaallt a watttool profilokkal az aramszunet elotti mhsre de egy kartya egy samsung ramos 23al hessel 27 helyett. Ujrainditsam a gepet vgy mit javasoltok?

drizzt_do_urden

eloszor dug ra a monitort. ha ugyse jon helyre akkor inditsd ujbol.