Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában

INSPiKE

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, egy rigen belül lehet különböző kártya, vagy tipusazonosoknak kell lenniük? Amikor van MSI meg GIGABYTE 1060-as az egynek számít? Válaszokat előre is köszönöm!

Székely Vegán

Idézetet írta: INSPiKE Dátum július 09, 2017, 07:18:25 DÉLUTÁN
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, egy rigen belül lehet különböző kártya, vagy tipusazonosoknak kell lenniük? Amikor van MSI meg GIGABYTE 1060-as az egynek számít? Válaszokat előre is köszönöm!


Persze, nem gond.
Lehet vegysebb is 1050ti, 1060-3/6-gb, 1070, stb. egy rigben.
Sőt lehet nvidia + amd is egy rigben de az már egy kicsit kényesebb.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

bosshoss

Sziasztok


Nem tudom mitől de elég magas a Stale Shares rate-em


3x7 MSI Rx 470+ 1 vegyes MSI rig em van és nem dualba megy csak ETH és nincs túlhajtva. 26.50M/hs 1 kártya.


900 Mv ra vannak állitva.


Memory C. 1975
Core C 1075





topi5555

srácok, segítsetek! mit hova kell dugnom, azaz elsődleges táp hova, másodlagos táp hova, stb....? (dual multi power supply adapter connector add2psu psu board for mining)

dioo89

Idézetet írta: Retekjani93 Dátum július 08, 2017, 07:54:37 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Ma raktam össze az első bányagépemet, jobb híján rx560-asokból. Viszont a kártyák overclocking-jánával kapocslatban felmerült bennem az a kérdés, hogy mi az a maximális frekvencia ami még nem károsítja nagyon a kártyákat. Az adatlap szerint a core frekvencia  1 300 MHz a memória frekvenciája  1 750 MHz (1,75 GHz). Gondolom maximális fordulatszámon hosszútávon szétmennek a kártyák.

Tudnátok ebben segíteni ?

Köszi
elobb modold a kartyak biosat,utanna afterburnerrel vagy strixxx-el kezd el huzni oket 1050 core clock es 1800mem clocknal kezdjed..az 560asok nem nagyon birjak,hamar lefagynak...nekem konkretan nincs de az olvasottakbol meg youtube videokbol max 1900 korul engedi ugy h teszel meg ra plussz power limitet...ezt neked kell kitapasztalnod h mit birnak a kartyak...

prostorm

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. 4 db.1070-es kártyával szeretnék eth+dcr bányászni claymore 9.7-el win. 10 alatt. Az eth-t idáig is tudtam bányászni, de  dualba egyszerűen nem megy a beállitás. Az eth megy, dcr nem megy.  Ez lenne a bat file tartalma:EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -esm 1 -ewal 0x52b4138499fe2bb2fd9810a595b9525158ffef39.gz -epsw x -dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -dwal DsXLoJFLybrvcgsX29xHmkMGHigfgrNLcX2 -dpsw x -allpools 1 -allcoins 1 -mode1 -ethi 2 -dcri 15 Ha valaki tudna nekem ebben segíteni nagyon megköszönném.

Arkenso

Idézetet írta: prostorm Dátum július 10, 2017, 06:43:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. 4 db.1070-es kártyával szeretnék eth+dcr bányászni claymore 9.7-el win. 10 alatt. Az eth-t idáig is tudtam bányászni, de  dualba egyszerűen nem megy a beállitás. Az eth megy, dcr nem megy.  Ez lenne a bat file tartalma:EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -esm 1 -ewal 0x52b4138499fe2bb2fd9810a595b9525158ffef39.gz -epsw x -dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -dwal DsXLoJFLybrvcgsX29xHmkMGHigfgrNLcX2 -dpsw x -allpools 1 -allcoins 1 -mode1 -ethi 2 -dcri 15 Ha valaki tudna nekem ebben segíteni nagyon megköszönném.

az a "-mode 1" nem igazán kell oda :)
első körben próbáld nélküle :)

prostorm

Köszönöm a segítségedet! Sajnos így sem megy.

zenetibi

Idézetet írta: prostorm Dátum július 10, 2017, 07:17:52 DÉLUTÁN
Köszönöm a segítségedet! Sajnos így sem megy.


Miért nem bányászod a dcr-t más poolon?


Profjohnnie

Valaki akinek van/volt dolga asus expedition 570 4gb elpida ramos kártyával az kérem írjon privátban rám!
Mert már az öngyilkosság gondolatával kacérkodom a beállítása miatt! :D
24-el hessel a nyomorult akár mit csinálok vele...
Meg még fűt is mint az állat...
A fórumon lévő táblázatban láttam, hogy valaki beírta az értékeit amit elért vele de én fényévekre vagyok attól a teljesítménytől... :(

prostorm

Igen most megy a dcr-is ezzel:Nicehash-enabled Stratum Port: stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:2255 , viszont nicehashen nem mutat semmit. Regisztráltam is oda, és a bitcoin címemet adtam meg a bat file-ba.[/size][/font]

gerzenguz

Sziasztok!
Fél napja szenvedek a BURST coinnal!
Sajnos sehogy sem tudom beállítani azt, hogy kapjak 1-2 Burstcoint, így hozzátok fordulnék segítségért!
Nagyon megköszönném, aki segíteni nekem!
BURST-KQ7D-SUML-JUAX-2A96V

Harcos1981

Sziasztok!

StorJ-vel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Mi az optimális megosztott tárhely 120/10 Mbit/s nettel? (van az oldalukon kalkulátor, de azt nem igazán értem) Ha megosztom de nem tetszik, vagy elromlik a vinyó akkor nem büntetnek meg? (olvastam, hogy gondoskodnom kell a vírusvédelemről, és a biztonsági mentésről, nem tudom igaz e) Fizetnek rendesen? A StorJcoint is be lehet váltani btc-re? A válaszokat előre is köszönöm.  ;)

bendeguzbagi

#2794
Sziasztok! Nem rég kezdtem érdeklődni a kriptopénz bányászat iránt. Csak egy kis kóstolót szeretnék a dologból :D Hogyan vágjak hozzá? Leginkább Bitcoin vagy Ethereum érdekelne

Annyit tudok hogy szükségem van egy wallet-ra illetve a bányász programra. Valaki tudna egy hülyebiztos egyszerű leírást csinálni? :) Előre is köszi!

Fontosabb infok:

Proci: FX6300 @ 4.2 gHz
Vidikari: R9 270X 4GB
RAM: 8GB @ 1600 mHz
Net: 1,0 Gbps

Roller

Idézetet írta: bendeguzbagi Dátum július 12, 2017, 06:17:18 DÉLELŐTT
Sziasztok! Nem rég kezdtem érdeklődni a kriptopénz bányászat iránt. Csak egy kis kóstolót szeretnék a dologból :D Hogyan vágjak hozzá? Leginkább Bitcoin vagy Ethereum érdekelne

Annyit tudok hogy szükségem van egy wallet-ra illetve a bányász programra. Valaki tudna egy hülyebiztos egyszerű leírást csinálni? :) Előre is köszi!

Fontosabb infok:

Proci: FX6300 @ 4.2 gHz
Vidikari: R9 270X 4GB
RAM: 8GB @ 1600 mHz
Net: 1,0 Gbps


Szia!


BTC-t csak direktbe nicehas.com oldalról tudsz bányászni, eth-hoz töltsd le a claymore eth minert és ott a config.bat-ban be kell rakni a poolokat meg a walletteket és már megy is!

zsolti86

HELP!! Sziasztok összeállítottam 1 vegyes riget (3db RX470, 2db RX460, 1db GTX1060 3gb). Az AMD-k együtt stabilan mennek, de mikor csatlakozik hozzájuk az Nvidia a Claymore indítása után szinte azonnal ez a hiba üzenet jön.GPU 5, GpuMiner cu_k1 failed 4, unspecified launch failure
[/size]GPU 5, GpuMiner kx failed 1
[/size]GPU 5, GpuMiner cu_k1 failed 4, unspecified launch failureGPU 5 failedGPU 5, GpuMiner kx failed 1GPU 5 failed
Esetleg valaki találkozott már ezzel a problémával és sikerült megoldania?

zs1991

Van valami script, ami a rendszer bebootolása után mondjuk 60mp-el később automatikusan elindítja a minert? Próbáltam, hogy az indítópultba berakom, de az azonnal elindítja és le is áll rögtön a miner, miután elindult. Azért kéne, mert itt gyakran van áramszünet és sokszor azt veszem észre, hogy egész éjszaka nem bányászott bányászott semmit, mert újraindult a gép.

Artthur

#2798
Idézetet írta: zs1991 Dátum július 12, 2017, 12:22:55 DÉLUTÁN
Van valami script, ami a rendszer bebootolása után mondjuk 60mp-el később automatikusan elindítja a minert? Próbáltam, hogy az indítópultba berakom, de az azonnal elindítja és le is áll rögtön a miner, miután elindult. Azért kéne, mert itt gyakran van áramszünet és sokszor azt veszem észre, hogy egész éjszaka nem bányászott bányászott semmit, mert újraindult a gép.

Ezt most nem értem egészen...
Azonnal elindul és le is áll??? És ha vársz 60 secet akkor elindul de nem áll le...  hmm érdekes

Na de a problémádra a megoldás ha csinálsz egy .bat filét indítópultba ami elindítja a miner programot előtte pedig beszúrod azt hogy:
timeout /t 60

zs1991

Köszi!
Viszont most jöttem rá, hogy azért nem működött, mert csak a bat fájlt raktam be az indítópultba. Hogy kéne belerakni, hogy működjön?