Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 34 Vendégek van a témában

Norex

Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de arra nem kaptam választ, hogy az 580-nál ugyan igy fent áll ez a probléma?

erwin.vadasz

Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:03:37 DÉLUTÁN
Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de arra nem kaptam választ, hogy az 580-nál ugyan igy fent áll ez a probléma?


ez nem probléma...inkább adottság...ettől nem szar az a kártya
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!

vinkrisz

Idézetet írta: danje Dátum január 10, 2018, 06:52:42 DÉLUTÁN
Sziasztok srácok!
A kovetkezo dolog merult fel bennem...
Coinbase wallet számlák - van BTC,ETH,LTV és BCH-Bitcash - namármost a nicehash elfogadja a BCH wallet-et amit beadok bányászáskor szóval kozvetlenl oda bányászok,de ha jól tudom a Nicehash BTC-ben fizet.
A kérdés - ha BCH-t bányászok kozvetlenul a Coinbase-s számlámra,mukodni fog ,vagy mindenképp BTC-t kuld vagy át sem megy?
Koszonom mindenkinek aki szán eg kis idot a megválaszolásra! ;)

Elvileg BTC-t BTC  walletbe küldj, BCH-t BCH walletbe. Nem dobja vissza valszg semmi a rossz címet, de az utalásod megy a Valhallába.

Norex

Idézetet írta: erwin.vadasz Dátum január 10, 2018, 08:06:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:03:37 DÉLUTÁN
Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de arra nem kaptam választ, hogy az 580-nál ugyan igy fent áll ez a probléma?


ez nem probléma...inkább adottság...ettől nem szar az a kártya
Jó csak Til-t idézem "A kártyáknál pedig orosz rulett, hogy milyen rammal kapod.A ramok márkája pedig akár döntő is lehet."
De lehet akkor én értem félre.

erwin.vadasz

Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:09:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: erwin.vadasz Dátum január 10, 2018, 08:06:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:03:37 DÉLUTÁN
Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de arra nem kaptam választ, hogy az 580-nál ugyan igy fent áll ez a probléma?


ez nem probléma...inkább adottság...ettől nem szar az a kártya
Jó csak Til-t idézem "A kártyáknál pedig orosz rulett, hogy milyen rammal kapod.A ramok márkája pedig akár döntő is lehet."
De lehet akkor én értem félre.


persze döntő abban, hogy mennyire tuningolhatod, meg hogy mennyit hashel...most egy kártya esetében 1-1,5 mhs...nem a világ....
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!

vinkrisz

Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 06:57:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum január 10, 2018, 06:01:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 05:40:52 DÉLUTÁN
Szia! Csak nem moderálnak miatta, de már ez a második alkalalom, hogy megkérdezik én meg válaszolok ;) , de Kárpátalján, de ennyi erővel a 580-sal(Ram) is befürödhetek nem?itt pedig 36 hónap a gari csak addig kijön rajta ha baja van?Melyik a jó ram ha rákérdezek az eladónál? és melyik a rossz?14 MH/s is bejebb vagyok. Köszi, hogy azért válaszoltál ;)


Van némi difi a vga ramjai között nekem van mindegyikből és minddel lehet lehet bányászni. Max a micron ramosnak nem tudod addig húzni a szemét mint egy samsung ramosnak. Minden féle ramhoz lehet találni/venni stabil ramot ha nem elég neked az alap 1500 timing mod.
A vga ram fajtája meg csak beüzemelés után derül ki pl a gpu-z progival.
Értem, köszönöm a választ! Akkor a boltot ne is zaklassam, hogy milyen ram van benne :), de a 580-nál is lehet ilyen difi?

Az 560-ast mennyiért tudod tavasszal eladni? Ez a fő kérdés, mert ilyen sok 580-as jól keresne a jövőben. Elvileg kb. 30 mhs elérhető kártyánként. Nekem a Nitro 4G hozza.
Inkább vegyél 580-ast vagy 570-est és a termeléséből továbbiakat.

danje

Idézetet írta: vinkrisz Dátum január 10, 2018, 08:08:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danje Dátum január 10, 2018, 06:52:42 DÉLUTÁN
Sziasztok srácok!
A kovetkezo dolog merult fel bennem...
Coinbase wallet számlák - van BTC,ETH,LTV és BCH-Bitcash - namármost a nicehash elfogadja a BCH wallet-et amit beadok bányászáskor szóval kozvetlenl oda bányászok,de ha jól tudom a Nicehash BTC-ben fizet.
A kérdés - ha BCH-t bányászok kozvetlenul a Coinbase-s számlámra,mukodni fog ,vagy mindenképp BTC-t kuld vagy át sem megy?
Koszonom mindenkinek aki szán eg kis idot a megválaszolásra! ;)

Elvileg BTC-t BTC  walletbe küldj, BCH-t BCH walletbe. Nem dobja vissza valszg semmi a rossz címet, de az utalásod megy a Valhallába.
Koszi a választ -  a félreértés elkerulése végett: Coinbase-en van BCH wallet-em , amit bemásolok a Nicehash kliensébe amit szépen el is fogad,így elvileg BCH-t kéne hogy bányásszon és utaljon a számlámra,de a Nicehash kliense mindent BTC-re számol át.
  Valamiert az maradt meg bennem hogy a Nicehash mindent BTC.ben fizet ki...ezt nem tudom jol tudom e.
Amennyiben képes a Nicehash tényleg BCH-t kuldeni a Coinbase BCH walletjébe - akkor azt szeretném végul a Coinbase-rol €-ra váltani és elkuldeni a számlámra.
Ez a terv...a kérdés az hogy ez igy mukodik e.

Ha jol értem a válaszod vinkrisz,akkor szerinted a Nicehash nem fogja tudni elkuldeni a BCH-s számlámra amit bányásztam és ugrik minden,jol értem?

erwin.vadasz

Idézetet írta: danje Dátum január 10, 2018, 08:24:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vinkrisz Dátum január 10, 2018, 08:08:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danje Dátum január 10, 2018, 06:52:42 DÉLUTÁN
Sziasztok srácok!
A kovetkezo dolog merult fel bennem...
Coinbase wallet számlák - van BTC,ETH,LTV és BCH-Bitcash - namármost a nicehash elfogadja a BCH wallet-et amit beadok bányászáskor szóval kozvetlenl oda bányászok,de ha jól tudom a Nicehash BTC-ben fizet.
A kérdés - ha BCH-t bányászok kozvetlenul a Coinbase-s számlámra,mukodni fog ,vagy mindenképp BTC-t kuld vagy át sem megy?
Koszonom mindenkinek aki szán eg kis idot a megválaszolásra! ;)


Elvileg BTC-t BTC  walletbe küldj, BCH-t BCH walletbe. Nem dobja vissza valszg semmi a rossz címet, de az utalásod megy a Valhallába.
Koszi a választ -  a félreértés elkerulése végett: Coinbase-en van BCH wallet-em , amit bemásolok a Nicehash kliensébe amit szépen el is fogad,így elvileg BCH-t kéne hogy bányásszon és utaljon a számlámra,de a Nicehash kliense mindent BTC-re számol át.
  Valamiert az maradt meg bennem hogy a Nicehash mindent BTC.ben fizet ki...ezt nem tudom jol tudom e.
Amennyiben képes a Nicehash tényleg BCH-t kuldeni a Coinbase BCH walletjébe - akkor azt szeretném végul a Coinbase-rol €-ra váltani és elkuldeni a számlámra.
Ez a terv...a kérdés az hogy ez igy mukodik e.

Ha jol értem a válaszod vinkrisz,akkor szerinted a Nicehash nem fogja tudni elkuldeni a BCH-s számlámra amit bányásztam és ugrik minden,jol értem?


így vagy ...ha btc-ben fizet , akkor btc walletet adj meg
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!

pcguru68

Sziasztok,rigg építését hétvégén csinálom. 6db kártya kerül bele.Ha windows 10 rakom fel akkor 1 kártya legyen benne vagy mind a 6 kártya .Hogy jobb?előre is köszönöm

Norex

Idézetet írta: erwin.vadasz Dátum január 10, 2018, 08:11:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:09:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: erwin.vadasz Dátum január 10, 2018, 08:06:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:03:37 DÉLUTÁN
Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de arra nem kaptam választ, hogy az 580-nál ugyan igy fent áll ez a probléma?


ez nem probléma...inkább adottság...ettől nem szar az a kártya
Jó csak Til-t idézem "A kártyáknál pedig orosz rulett, hogy milyen rammal kapod.A ramok márkája pedig akár döntő is lehet."
De lehet akkor én értem félre.


persze döntő abban, hogy mennyire tuningolhatod, meg hogy mennyit hashel...most egy kártya esetében 1-1,5 mhs...nem a világ....
Csak nem értettem, hogy ebben mi akkor a drasztikus, hogy "Orosz Rulett" azt hinné ilyenkor az ember, hogy valami kínai vacak akkor.

erwin.vadasz

Idézetet írta: pcguru68 Dátum január 10, 2018, 08:27:12 DÉLUTÁN
Sziasztok,rigg építését hétvégén csinálom. 6db kártya kerül bele.Ha windows 10 rakom fel akkor 1 kártya legyen benne vagy mind a 6 kártya .Hogy jobb?előre is köszönöm


mehet bele az összes...én legalábbis nem szoktam szórakozni
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!

vinkrisz

Idézetet írta: danje Dátum január 10, 2018, 08:24:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vinkrisz Dátum január 10, 2018, 08:08:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danje Dátum január 10, 2018, 06:52:42 DÉLUTÁN
Sziasztok srácok!
A kovetkezo dolog merult fel bennem...
Coinbase wallet számlák - van BTC,ETH,LTV és BCH-Bitcash - namármost a nicehash elfogadja a BCH wallet-et amit beadok bányászáskor szóval kozvetlenl oda bányászok,de ha jól tudom a Nicehash BTC-ben fizet.
A kérdés - ha BCH-t bányászok kozvetlenul a Coinbase-s számlámra,mukodni fog ,vagy mindenképp BTC-t kuld vagy át sem megy?
Koszonom mindenkinek aki szán eg kis idot a megválaszolásra! ;)

Elvileg BTC-t BTC  walletbe küldj, BCH-t BCH walletbe. Nem dobja vissza valszg semmi a rossz címet, de az utalásod megy a Valhallába.
Koszi a választ -  a félreértés elkerulése végett: Coinbase-en van BCH wallet-em , amit bemásolok a Nicehash kliensébe amit szépen el is fogad,így elvileg BCH-t kéne hogy bányásszon és utaljon a számlámra,de a Nicehash kliense mindent BTC-re számol át.
  Valamiert az maradt meg bennem hogy a Nicehash mindent BTC.ben fizet ki...ezt nem tudom jol tudom e.
Amennyiben képes a Nicehash tényleg BCH-t kuldeni a Coinbase BCH walletjébe - akkor azt szeretném végul a Coinbase-rol €-ra váltani és elkuldeni a számlámra.
Ez a terv...a kérdés az hogy ez igy mukodik e.

Ha jol értem a válaszod vinkrisz,akkor szerinted a Nicehash nem fogja tudni elkuldeni a BCH-s számlámra amit bányásztam és ugrik minden,jol értem?

Ettől tartok én is. A Nicehash BTC-t fizet tudtommal. Vigyázz a pénzedre, mert ha elvész, nem tudod senkitől visszakérni.

erwin.vadasz

Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:28:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: erwin.vadasz Dátum január 10, 2018, 08:11:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:09:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: erwin.vadasz Dátum január 10, 2018, 08:06:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Norex Dátum január 10, 2018, 08:03:37 DÉLUTÁN
Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de arra nem kaptam választ, hogy az 580-nál ugyan igy fent áll ez a probléma?


ez nem probléma...inkább adottság...ettől nem szar az a kártya
Jó csak Til-t idézem "A kártyáknál pedig orosz rulett, hogy milyen rammal kapod.A ramok márkája pedig akár döntő is lehet."
De lehet akkor én értem félre.


persze döntő abban, hogy mennyire tuningolhatod, meg hogy mennyit hashel...most egy kártya esetében 1-1,5 mhs...nem a világ....
Csak nem értettem, hogy ebben mi akkor a drasztikus, hogy "Orosz Rulett" azt hinné ilyenkor az ember, hogy valami kínai vacak akkor.


az orosz rulettet arra értette az illető, hogy abszolút véletlenszerű az eloszlása ezeknek a kártyáknak....amúgy meg tényleg akinek fontos hogy 0,5-0,6 mhs-en parázik annak fontos...
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!

CoreBacsi

Nicehash mindent btc be fizet ki ezert is van btc walet alapbol az oldalon is amit betudsz irni es kisseb a fee ha az o szamlajukat hasznalod.

vinkrisz

Idézetet írta: CoreBacsi Dátum január 10, 2018, 08:30:32 DÉLUTÁN
Nicehash mindent btc be fizet ki ezert is van btc walet alapbol az oldalon is amit betudsz irni es kisseb a fee ha az o szamlajukat hasznalod.

Azért az "ő számlájukat" nyúlták le 1 hónapja. Óvatosan.

danje

Koszi srácok a válaszaitokat,akkor lovom is le a kulso BCH-s walletem náluk....azért rafináltak mert a kliensuk elfogadja mind a BTC-s mind a BCH-s kulso walletet,szóval ugy jelzi mintha OK-s lenne , de pl az ETh-t invalidnak dobja. Ez eléggé megtéveszto a felhasználok felé!

trektomy

Sziasztok coinbase kapcsolatos a kérdésem.
Elkezdtem bányászni megadtam a coinbase -en a walletemet kiváncsiságból felmentem hátha van már rajta valami. A coinbase -en már 7 db eth walletet látok van ami 7 perce készült.
Ez ilyen automatikus?
Azért amit megadtam bányászásnál az azért majd megérkezik arra a számra tehát mind él? minek generálja sorba ezeket?

Bocsi a ha butaságot kérdezek.....

Köszi

Franky2Ster

Ha a poolon túl kis értéket állítottál be akkor abból gond lehet.

bobalazs

Tudom hogy 3rd world problem de;
"your trade total must be at least 0.0005 BTC"
írja cryptopia eközben
0.00050058 BTC-ért akarok expanse-tvenni.
Ennél többért nem tudok mert Insufficient BTC funds lenne az eredménye.

Szóval vakarom a fejem, wtf, ha meghaladom a minimum 0.005-t akkor miért írja ezt?

bazsy

Idézetet írta: bobalazs Dátum január 10, 2018, 09:21:34 DÉLUTÁN
Tudom hogy 3rd world problem de;
"your trade total must be at least 0.0005 BTC"
írja cryptopia eközben
0.00050058 BTC-ért akarok expanse-tvenni.
Ennél többért nem tudok mert Insufficient BTC funds lenne az eredménye.

Szóval vakarom a fejem, wtf, ha meghaladom a minimum 0.005-t akkor miért írja ezt?


Mert van egy fee amit le akar vonni és nem tudja