Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Zolee84

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 27, 2017, 08:35:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Zolee84 Dátum június 27, 2017, 06:36:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ddu Dátum június 27, 2017, 06:31:14 DÉLUTÁN
de ha a lifetime -ja lejart mivel nem vagy verifikalva akkor mind hiaba van rajta penz!


Ha vertifikálok, akkor elvileg minden rendben lesz?Ja és a virtuálist is kell vertifikálni meg a pasztikot is külön-külön?




Nem a kártyákat kell verifikálni, hanem téged :D

Jól van na, értitek! :D

kond

#1281


Idézetet írta: Ad4mK Dátum június 27, 2017, 01:34:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum június 27, 2017, 01:19:18 DÉLUTÁN

Idézetet írta: Ad4mK Dátum június 27, 2017, 12:33:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum június 26, 2017, 11:46:14 DÉLUTÁN
Uquidon vertifikáltam, Goldos vagyok, tehát elvileg ATM-ből napi 2*1000 eurot tudok kivenni, ki is akartam venni 670 eurot egyszerre, de azt írta ki hogy a kért tranzakció végrehajtása nem lehetséges, próbáltam 500 euroval is azzal is ezt írta ki... Valaki járt már így?
Holnap megpróbálok vele szimplán vásárolni esetleg keresek egy másik ATM is, hátha...
Ha az itthoni 3 db €-s atm valamelyikéből probáltál €-t felvenni, akkor azoknak 400€/felvét a limitjük. Így ilyen módon naponta max800€-t lehet felvenni a uquid-es kártyával.


Otp ATM-ből próbáltam DCC alapon, szal végülis Ft-ba, csak az Otp-re bíztam mennyiért számolja az eurot.
OTP-s atm-nek 100k huf a limitje, próbáld meg raiffeisennél (200k huf/felvét) vagy unicreditnél (750-800k huf/felvét) és akkor egyben fel tudod venni a pénzed egy ttranzakcióval. És ne bízd soha az atm bankjára a váltást, mindig sokkal rosszabb árfolyamon váltanak. Szóval mindig ft-ban kérd a terhelést felvételnél.


Jelentem sikerült kivennem egybe 200ezret, Erste ATM-nél, alapból fel se ajánlóta a DCC-t, de nem is gond mert azt számoltam hogy egy pindurkát jobban jöttem talán így ki vagy kb egál az egész :)
Köszönöm a segítséget.  ;)
Esetleg arról valakinek lenne információja hogy az UQUID mi alapján számolja az árfolyamot?


Frissítve: Úgynéz ki sikerült megtalálnom mi a váltó, maga a Visa az pontosan annyival számolta mint amennyit jelenleg kiir...  ;) https://www.visaeurope.com/making-payments/exchange-rates 

Arkenso

Úgy néz ki, hogy visszaállt a megszokott rend a Poloniexen.
Ma hajnalban már 10-15 perc alatt jött át az ETH az ethermine-ról.

Nálatok mi a tapasztalat?

Naked

Coinbase bankszámla megerősítéshez SEPA utalásban tudna valaki segíteni? A Reference Numbert hova kell beírni?

Worlynox

Idézetet írta: Naked Dátum június 29, 2017, 11:39:08 DÉLELŐTT
Coinbase bankszámla megerősítéshez SEPA utalásban tudna valaki segíteni? A Reference Numbert hova kell beírni?


Közlemény

maszi

Szerintetek van arra lehetőség hogy amit az etc.ethermine.org-on bányásztam, és a poloniex pénztárcámba nem érkezett meg, azt valahogy átkérjem egy másik pénztárcába pl. bittrex, ahova elenleg is gond nélkül mennek a kifizetések?
Sajnos poloniex nem válaszol napok óta hiába nyitottam már két ticketet is. Az ETC kifizetéseket nem kapom meg, TX viszont van. Mindössze 2 ETC nem nagy összeg, csak nem akarom elfogadni, hogy lenyúlják.

vrm42

Állítsd a kifizetést 1,1 etc-re, mert valszeg a fee miatt nem megy át.

maszi

Idézetet írta: vrm42 Dátum június 29, 2017, 01:07:32 DÉLUTÁN
Állítsd a kifizetést 1,1 etc-re, mert valszeg a fee miatt nem megy át.
Gondoltam rá, de úgy oldottam meg, hogy inkább máshova bányászok, gond nélkül, viszont a függő 2x1ETC megoldatlan probléma maradt.

peiper

Sziasztok!!!
Az lenne a problémám,hogy poloniexen nem látom(nem tölt be)az exchange felület...
Mi lehet a probléma???

tiburka

Idézetet írta: peiper Dátum június 29, 2017, 04:56:06 DÉLUTÁN
Sziasztok!!!
Az lenne a problémám,hogy poloniexen nem látom(nem tölt be)az exchange felület...
Mi lehet a probléma???

Nem akarok vészjósló lenni, de ez a hosszas betöltés meg lassabb átvitel nekem kezd gyanússá válni. Bízom benne, hogy csak átmeneti, de lelkem mélyén érzem, hogy ez bedől.
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

Mulder

https://uquid.com/blog/2017/06/rollback-of-regulatory-limits-for-unverified-cardholders-implemented-on-26-th-june-2017


érdekes vissza állítják a régi rendszert... Tehát anonim kártyára megint megint 2500 dollárt lehet feltölteni amiből 1000et lehet levenni atm-ből 1500at meg el lehet vásárolni.

BlackJack

Idézetet írta: Mulder Dátum június 29, 2017, 05:50:09 DÉLUTÁN
https://uquid.com/blog/2017/06/rollback-of-regulatory-limits-for-unverified-cardholders-implemented-on-26-th-june-2017


érdekes vissza állítják a régi rendszert... Tehát anonim kártyára megint megint 2500 dollárt lehet feltölteni amiből 1000et lehet levenni atm-ből 1500at meg el lehet vásárolni.


+1
Azért én örülök kicsit :)

GepyMiner

Idézetet írta: Mulder Dátum június 29, 2017, 05:50:09 DÉLUTÁN
https://uquid.com/blog/2017/06/rollback-of-regulatory-limits-for-unverified-cardholders-implemented-on-26-th-june-2017
érdekes vissza állítják a régi rendszert... Tehát anonim kártyára megint megint 2500 dollárt lehet feltölteni amiből 1000et lehet levenni atm-ből 1500at meg el lehet vásárolni.
Épp most érkezett meg az első UQUID kártyám, és lenne pár kérdésem:

       
  • jól látom, hogy napi 2x 200 eurót tudok levenni? ezek szerint 3 nap és 5 kivét kell az 1000 euró felvételéhez?
  • sima automatánál ami HUF-t ad ki fel lehet venni? ha igen, akkor előtte ki kell számolnom mennyi Ft és annál valamivel kevesebbet megadni (200 euró alatt)? Ti hogy csináljátok?
  • nekem igazából nem fontos készpénzben, elég, ha tudok a kártyával shoppingolni pl. Tesco, Penny stb. Ez esetben akkor 2500 Euró erejéig tudom használni vagy csak 1000 euro? van vásárlási limit vásárlásonként pl. ha online vásárolok vele (ebay amazon és egyéb kártyás vásárlások) vagy ha pl. itthon szeretnék 200 euró feletti cuccot pl TV laptop stb. venni a kártyával?
  • Ti milyen nevet adtok meg igényléskor? Szerencsére postás cím alapján dobta be a levelet és nem érdekelte a kamunév, de érdemes pl jó vezetéknevet megadni és pl keresztnévnek valami ökörséget ha mindig új kártyát rendelek? (kb 3-4 havonta lesz rá kb szükség ha "bejön" a kártya)
  • A kártya PIN kódja megváltoztatható? szeretem ugyanazt a pin-t használni, mobilnál meg itthoni bankkártyáknál automatában ugyebár megváltoztatható, hogy ne kelljen annyi pin-t fejben tartani :)
  • Ha valós accot csinálnék és verifikálnám magam UQUID-n, onnantól tényleg név szerint kezdene minden kártyás vásárláskor jelenteni a NAVnak? Mindenki uj kártyát rendelget? aki nem 1 riget használ annak elég sűrűn jöhetnek az új kártyák... :)
Szerencsére egyre több helyen lehet bitcoinnal vagy paypal-al fizetni online (játékvétel vagy akár itthon is hardware vétel) így egyre ritkábban lesz szükség konkrét pénzkivétre vagy számlára lehívásra, de azért még így is 2-3 havonta kellene új kártya, és ezért se mindegy hogy pl 1000 vagy 2500 Eurót vásárolhatok le a kártyáról boltban...
A válaszokat előre is köszönöm, főleg az első 3 pöttyre várom nagyon.

Arkenso

Idézetet írta: GepyMiner Dátum június 30, 2017, 01:20:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mulder Dátum június 29, 2017, 05:50:09 DÉLUTÁN
https://uquid.com/blog/2017/06/rollback-of-regulatory-limits-for-unverified-cardholders-implemented-on-26-th-june-2017
érdekes vissza állítják a régi rendszert... Tehát anonim kártyára megint megint 2500 dollárt lehet feltölteni amiből 1000et lehet levenni atm-ből 1500at meg el lehet vásárolni.
Épp most érkezett meg az első UQUID kártyám, és lenne pár kérdésem:

       
  • jól látom, hogy napi 2x 200 eurót tudok levenni? ezek szerint 3 nap és 5 kivét kell az 1000 euró felvételéhez?
  • sima automatánál ami HUF-t ad ki fel lehet venni? ha igen, akkor előtte ki kell számolnom mennyi Ft és annál valamivel kevesebbet megadni (200 euró alatt)? Ti hogy csináljátok?
  • nekem igazából nem fontos készpénzben, elég, ha tudok a kártyával shoppingolni pl. Tesco, Penny stb. Ez esetben akkor 2500 Euró erejéig tudom használni vagy csak 1000 euro? van vásárlási limit vásárlásonként pl. ha online vásárolok vele (ebay amazon és egyéb kártyás vásárlások) vagy ha pl. itthon szeretnék 200 euró feletti cuccot pl TV laptop stb. venni a kártyával?
  • Ti milyen nevet adtok meg igényléskor? Szerencsére postás cím alapján dobta be a levelet és nem érdekelte a kamunév, de érdemes pl jó vezetéknevet megadni és pl keresztnévnek valami ökörséget ha mindig új kártyát rendelek? (kb 3-4 havonta lesz rá kb szükség ha "bejön" a kártya)
  • A kártya PIN kódja megváltoztatható? szeretem ugyanazt a pin-t használni, mobilnál meg itthoni bankkártyáknál automatában ugyebár megváltoztatható, hogy ne kelljen annyi pin-t fejben tartani :)
  • Ha valós accot csinálnék és verifikálnám magam UQUID-n, onnantól tényleg név szerint kezdene minden kártyás vásárláskor jelenteni a NAVnak? Mindenki uj kártyát rendelget? aki nem 1 riget használ annak elég sűrűn jöhetnek az új kártyák... :)
Szerencsére egyre több helyen lehet bitcoinnal vagy paypal-al fizetni online (játékvétel vagy akár itthon is hardware vétel) így egyre ritkábban lesz szükség konkrét pénzkivétre vagy számlára lehívásra, de azért még így is 2-3 havonta kellene új kártya, és ezért se mindegy hogy pl 1000 vagy 2500 Eurót vásárolhatok le a kártyáról boltban...
A válaszokat előre is köszönöm, főleg az első 3 pöttyre várom nagyon.
Azonosítottad magad a UQUID-nál?
Ha nem, akkor csak 100 eurot vehetsz fel ATM ben és csak 250 eurot vásárolhatsz le.

GepyMiner

#1294
Leírásban anno mindenhol 1000 eurót írtak 1 honapja, azota meg pozitiv irányba változott elvileg. most ez van level1 (unverified) esetén:
ATM Rules

Number of ATM transactionsPer day (unverified/verified)222222
Value of ATM withdrawalPer ATM Transaction$200€200£160$1,000€1,000£800
Value of ATM withdrawalPer day$400€400£320$2,000€2,000£1,600
Maximum ATM withdrawLifetime$1,000€1000£800no limitno limitno limit
azaz napi 2 ATM kivét, kivétenként max 200 (napi 400) és össesen 1000 (azaz 3 nap alatt felvehető pl. 170 eurónként
POS Rules

Number of purchasesPer dayno limitno limitno limitno limitno limitno limit
Value of purchasesPer dayno limitno limitno limitno limitno limitno limit
Ez azt jelenti hogy boltban bárhányszor bármilyen értékben használható a kártya? és mivel a "Maximum lifetime Bank load":

Lifetime$2,500€2500£2,000no limitno limitno limit
így shoppingolni 2500 euroig lehet?

A 100 Euro max pénzkivét az saját tapasztalat? később már nem engedett többet felvenni?
https://uquid.com/features-and-limits

xxhpixx

Idézetet írta: maszi Dátum június 29, 2017, 03:02:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum június 29, 2017, 01:07:32 DÉLUTÁN
Állítsd a kifizetést 1,1 etc-re, mert valszeg a fee miatt nem megy át.
Gondoltam rá, de úgy oldottam meg, hogy inkább máshova bányászok, gond nélkül, viszont a függő 2x1ETC megoldatlan probléma maradt.
Hasonló a problémám nekem is 1.3 etc nem érkezik meg 4ik napja polora.

Arkenso

Idézetet írta: GepyMiner Dátum június 30, 2017, 03:07:34 DÉLELŐTT
Leírásban anno mindenhol 1000 eurót írtak 1 honapja, azota meg pozitiv irányba változott elvileg. most ez van level1 (unverified) esetén:
ATM Rules

Number of ATM transactionsPer day (unverified/verified)222222
Value of ATM withdrawalPer ATM Transaction$200€200£160$1,000€1,000£800
Value of ATM withdrawalPer day$400€400£320$2,000€2,000£1,600
Maximum ATM withdrawLifetime$1,000€1000£800no limitno limitno limit
azaz napi 2 ATM kivét, kivétenként max 200 (napi 400) és össesen 1000 (azaz 3 nap alatt felvehető pl. 170 eurónként
POS Rules

Number of purchasesPer dayno limitno limitno limitno limitno limitno limit
Value of purchasesPer dayno limitno limitno limitno limitno limitno limit
Ez azt jelenti hogy boltban bárhányszor bármilyen értékben használható a kártya? és mivel a "Maximum lifetime Bank load":

Lifetime$2,500€2500£2,000no limitno limitno limit
így shoppingolni 2500 euroig lehet?

A 100 Euro max pénzkivét az saját tapasztalat? később már nem engedett többet felvenni?
https://uquid.com/features-and-limits

Ja, hát 26.-án lecsökkentették a limitet, aztán ezek szerint 29. én 00:00 kor visszavonták :)
Na ezeken igazodjon ki az ember :)
https://uquid.com/blog/2017/06/rollback-of-regulatory-limits-for-unverified-cardholders-implemented-on-26-th-june-2017

sebajtóbiás

#1297
Idézetet írta: GepyMiner Dátum június 30, 2017, 01:20:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mulder Dátum június 29, 2017, 05:50:09 DÉLUTÁN
https://uquid.com/blog/2017/06/rollback-of-regulatory-limits-for-unverified-cardholders-implemented-on-26-th-june-2017
érdekes vissza állítják a régi rendszert... Tehát anonim kártyára megint megint 2500 dollárt lehet feltölteni amiből 1000et lehet levenni atm-ből 1500at meg el lehet vásárolni.
Épp most érkezett meg az első UQUID kártyám, és lenne pár kérdésem:

       
  • jól látom, hogy napi 2x 200 eurót tudok levenni? ezek szerint 3 nap és 5 kivét kell az 1000 euró felvételéhez?
  • sima automatánál ami HUF-t ad ki fel lehet venni? ha igen, akkor előtte ki kell számolnom mennyi Ft és annál valamivel kevesebbet megadni (200 euró alatt)? Ti hogy csináljátok?
  • nekem igazából nem fontos készpénzben, elég, ha tudok a kártyával shoppingolni pl. Tesco, Penny stb. Ez esetben akkor 2500 Euró erejéig tudom használni vagy csak 1000 euro? van vásárlási limit vásárlásonként pl. ha online vásárolok vele (ebay amazon és egyéb kártyás vásárlások) vagy ha pl. itthon szeretnék 200 euró feletti cuccot pl TV laptop stb. venni a kártyával?
  • Ti milyen nevet adtok meg igényléskor? Szerencsére postás cím alapján dobta be a levelet és nem érdekelte a kamunév, de érdemes pl jó vezetéknevet megadni és pl keresztnévnek valami ökörséget ha mindig új kártyát rendelek? (kb 3-4 havonta lesz rá kb szükség ha "bejön" a kártya)
  • A kártya PIN kódja megváltoztatható? szeretem ugyanazt a pin-t használni, mobilnál meg itthoni bankkártyáknál automatában ugyebár megváltoztatható, hogy ne kelljen annyi pin-t fejben tartani :)
  • Ha valós accot csinálnék és verifikálnám magam UQUID-n, onnantól tényleg név szerint kezdene minden kártyás vásárláskor jelenteni a NAVnak? Mindenki uj kártyát rendelget? aki nem 1 riget használ annak elég sűrűn jöhetnek az új kártyák... :)
Szerencsére egyre több helyen lehet bitcoinnal vagy paypal-al fizetni online (játékvétel vagy akár itthon is hardware vétel) így egyre ritkábban lesz szükség konkrét pénzkivétre vagy számlára lehívásra, de azért még így is 2-3 havonta kellene új kártya, és ezért se mindegy hogy pl 1000 vagy 2500 Eurót vásárolhatok le a kártyáról boltban...
A válaszokat előre is köszönöm, főleg az első 3 pöttyre várom nagyon.

1) igen
2) igen
3) elméletileg 2500, de valójában csak 1000, mert eleve nem enged többet a kártyára tölteni, hiába írnak mást a táblázatban. Legalábbis 26-a előtt így volt. Ezen belül elméletileg nincs korlátozás vásárláskor.

Egyébként a fenti linken azt írják, ideiglenesen állítják vissza az 1000-et, amíg ki nem találják az új limiteket, szóval túl hosszú távra nem érdemes kalkulálni ezzel, valószínűleg ettől már csak rosszabb lesz... egyre több a szabályzás/korlátozás/törvény.

woren

Uquid-nál a Virtual Card -ot is aktiválni kell , vagy csak a Plasticot ?
KYC2 kb mennyi idő mire megcsinálják ha elfogadják a személyi meg a lakcim kártya mindkét oldalát ?

Roller

Idézetet írta: woren Dátum június 30, 2017, 08:47:04 DÉLELŐTT
Uquid-nál a Virtual Card -ot is aktiválni kell , vagy csak a Plasticot ?
KYC2 kb mennyi idő mire megcsinálják ha elfogadják a személyi meg a lakcim kártya mindkét oldalát ?


5 munkanap, de jelzik azt is ha sikeres volt, azt is ha nem.